СБУ запобігла терактам, які російські спецслужби планували провести у Києві 9 травня

Служба безпеки України запобігла терактам, які російські спецслужби планували провести в Києві на 9 травня. Про це LIGA.net повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

За його словами, співробітники СБУ спрацювали на випередження, виконавців теракту було затримано на гарячому. Дехтяренко зазначив, що спецслужбою зібрано доказову базу, яка підтверджує російський слід. 

Речник спецслужби заявив, що за плануванням терактів стояло Головне розвідувальне управління росії.

СБУ обіцяє повідомити деталі спецоперації згодом.

Як повідомлялося, затримано агента РФ, який готував ворожий удар по залізничній інфраструктурі Кіровоградської області й ешелонах ЗСУ. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті