Українську молодь вчать убивати українців: відтепер і в Біловодську

В окупованому селищі Біловодськ Луганської області рашисти відкрили "козачій кадетській корпус", назвавши його іменем сепаратиста з Кадіївки Павла Дрьомова. Про це повідомили "Старобільські новини" 29 січня.

"Ми вже писали, що в Старобільську окупанти відкрили так званий "козацький кадетський корпус", який використовують для поширення пропагандистських наративів, виховання серед студентської молоді ненависті до України та підготовки учнів навчального закладу до війни проти нашої держави, – сказано в повідомленні. – Такий самий навчальний заклад функціонує в тимчасово окупованому Біловодську".

Підкреслюється, що там цей заклад названий на честь кадіївського сепаратиста Дрьомова – "Біловодський козацький кадетський професійний коледж ім. Павла Дрьомова".

Уточнюється, що, зокрема, в цьому так званому навчальному закладі проходять для учнів проводяться "уроки мужності", де шанують пам'ять сепаратиста Дрьомова, який брав активну участь у війні проти України.

Зазначається, що "козачий отаман" сепаратист Павло Дрьомов "самоліквідувався" ще у 2015 році: 12 грудня, святкуючи власне весілля, він загинув у результаті підриву автомобіля, у якому їхав зі Стаханова (Кадіївки) до Первомайська. Дрьомов помер на місці, його водія вибуховою хвилею викинуло з машини, згодом він теж помер, не доїхавши до лікарні.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти.

Також раніше повідомлялося, що російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті