Українську молодь вчать убивати українців: відтепер і в Біловодську

В окупованому селищі Біловодськ Луганської області рашисти відкрили "козачій кадетській корпус", назвавши його іменем сепаратиста з Кадіївки Павла Дрьомова. Про це повідомили "Старобільські новини" 29 січня.

"Ми вже писали, що в Старобільську окупанти відкрили так званий "козацький кадетський корпус", який використовують для поширення пропагандистських наративів, виховання серед студентської молоді ненависті до України та підготовки учнів навчального закладу до війни проти нашої держави, – сказано в повідомленні. – Такий самий навчальний заклад функціонує в тимчасово окупованому Біловодську".

Підкреслюється, що там цей заклад названий на честь кадіївського сепаратиста Дрьомова – "Біловодський козацький кадетський професійний коледж ім. Павла Дрьомова".

Уточнюється, що, зокрема, в цьому так званому навчальному закладі проходять для учнів проводяться "уроки мужності", де шанують пам'ять сепаратиста Дрьомова, який брав активну участь у війні проти України.

Зазначається, що "козачий отаман" сепаратист Павло Дрьомов "самоліквідувався" ще у 2015 році: 12 грудня, святкуючи власне весілля, він загинув у результаті підриву автомобіля, у якому їхав зі Стаханова (Кадіївки) до Первомайська. Дрьомов помер на місці, його водія вибуховою хвилею викинуло з машини, згодом він теж помер, не доїхавши до лікарні.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти.

Також раніше повідомлялося, що російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті