Окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти

На базі Старобільського профліцею окупанти відкрили "козацький кадетський корпус". Про це повідомили "Старобільські новини" 23 січня у Facebook.

"Раніше ми вже писали, що російські загарбники планували відкрити в тимчасово окупованому Старобільську так звані "козачі кадетські корпуси", – сказано в повідомленні. – Наші джерела повідомили, що такий заклад дійсно відкрився на базі Старобільського професійного ліцею, що на кв. Ватутіна. Він має назву "Старобєльскій казачій кадєтскій корпус імені В. Маргєлова".

Зазначається, що окупанти називають основною метою таких закладів "реалізацію загальноосвітніх програм інтегрованих з додатковими програмами, спрямованими на підготовку учнів до військової чи іншої державної служби".

"Зазначимо, що переважна більшість педагогів, які працюють в цьому "навчальному закладі", працювали в ліцеї ще до повномасштабної агресії РФ", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти "ЛНР" вирішили зробити з дітей окупованих у 2022 році районів області "козаків".

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті