Окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти

На базі Старобільського профліцею окупанти відкрили "козацький кадетський корпус". Про це повідомили "Старобільські новини" 23 січня у Facebook.

"Раніше ми вже писали, що російські загарбники планували відкрити в тимчасово окупованому Старобільську так звані "козачі кадетські корпуси", – сказано в повідомленні. – Наші джерела повідомили, що такий заклад дійсно відкрився на базі Старобільського професійного ліцею, що на кв. Ватутіна. Він має назву "Старобєльскій казачій кадєтскій корпус імені В. Маргєлова".

Зазначається, що окупанти називають основною метою таких закладів "реалізацію загальноосвітніх програм інтегрованих з додатковими програмами, спрямованими на підготовку учнів до військової чи іншої державної служби".

"Зазначимо, що переважна більшість педагогів, які працюють в цьому "навчальному закладі", працювали в ліцеї ще до повномасштабної агресії РФ", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти "ЛНР" вирішили зробити з дітей окупованих у 2022 році районів області "козаків".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті