Російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років

Рашисти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 23 січня.

"Ворог планує за 10 років змінити думку населення  на тимчасово окупованих територій й для цього вже розробив відповідну програму, – сказано в повідомленні. – Напередодні окупанти провели опитування щодо настроїв серед молоді, яке виявило, що молодь півдня не підтримує окупантів. Тому вони вирішили активізувати роботу з українськими дітьми".

Уточнюється, що ключову роль в цьому мають стати мілітарні об’єднання по типу гітлер’югенду в часи нацистської Німеччини. Зокрема, на тимчасово окуповану територію вже прибув заступник начштабу юнармії Віктор Кауров, який провів зустріч з гауляйтерами Сальдо та Баліцьким.

Підкреслюється, що окупанти також планують посилити акцент на ролі росії в другій світовій, зробити регулярними виступи "ветеранів СВО" в школах, й загалом збільшити "години патріотизму" у школах.

"Росіяни проводять політику знищення самоідентифікації дітей на тимчасово окупованих територіях, – йдеться в повідомленні. – Окремо варто зазначити "молодіжні рухи". Останні створені по типу "волонтерських", але в більшості є масовкою".

Зазначається, що першим подібним був "Юг молодой", який складається зі звезеної на тимчасово окуповані території молоді, яка імітує підтримку окупації з боку місцевих. Також росіяни створили "Рух перших", який є щось подібним до комсомолу й має ознаки тоталітарного культу.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську на Луганщині, де "викладають" місцеві колаборанти.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті