Російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років

Рашисти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 23 січня.

"Ворог планує за 10 років змінити думку населення  на тимчасово окупованих територій й для цього вже розробив відповідну програму, – сказано в повідомленні. – Напередодні окупанти провели опитування щодо настроїв серед молоді, яке виявило, що молодь півдня не підтримує окупантів. Тому вони вирішили активізувати роботу з українськими дітьми".

Уточнюється, що ключову роль в цьому мають стати мілітарні об’єднання по типу гітлер’югенду в часи нацистської Німеччини. Зокрема, на тимчасово окуповану територію вже прибув заступник начштабу юнармії Віктор Кауров, який провів зустріч з гауляйтерами Сальдо та Баліцьким.

Підкреслюється, що окупанти також планують посилити акцент на ролі росії в другій світовій, зробити регулярними виступи "ветеранів СВО" в школах, й загалом збільшити "години патріотизму" у школах.

"Росіяни проводять політику знищення самоідентифікації дітей на тимчасово окупованих територіях, – йдеться в повідомленні. – Окремо варто зазначити "молодіжні рухи". Останні створені по типу "волонтерських", але в більшості є масовкою".

Зазначається, що першим подібним був "Юг молодой", який складається зі звезеної на тимчасово окуповані території молоді, яка імітує підтримку окупації з боку місцевих. Також росіяни створили "Рух перших", який є щось подібним до комсомолу й має ознаки тоталітарного культу.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську на Луганщині, де "викладають" місцеві колаборанти.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті