Російські окупанти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років

Рашисти розробили програму з русифікації української молоді на 10 років. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 23 січня.

"Ворог планує за 10 років змінити думку населення  на тимчасово окупованих територій й для цього вже розробив відповідну програму, – сказано в повідомленні. – Напередодні окупанти провели опитування щодо настроїв серед молоді, яке виявило, що молодь півдня не підтримує окупантів. Тому вони вирішили активізувати роботу з українськими дітьми".

Уточнюється, що ключову роль в цьому мають стати мілітарні об’єднання по типу гітлер’югенду в часи нацистської Німеччини. Зокрема, на тимчасово окуповану територію вже прибув заступник начштабу юнармії Віктор Кауров, який провів зустріч з гауляйтерами Сальдо та Баліцьким.

Підкреслюється, що окупанти також планують посилити акцент на ролі росії в другій світовій, зробити регулярними виступи "ветеранів СВО" в школах, й загалом збільшити "години патріотизму" у школах.

"Росіяни проводять політику знищення самоідентифікації дітей на тимчасово окупованих територіях, – йдеться в повідомленні. – Окремо варто зазначити "молодіжні рухи". Останні створені по типу "волонтерських", але в більшості є масовкою".

Зазначається, що першим подібним був "Юг молодой", який складається зі звезеної на тимчасово окуповані території молоді, яка імітує підтримку окупації з боку місцевих. Також росіяни створили "Рух перших", який є щось подібним до комсомолу й має ознаки тоталітарного культу.

Раніше повідомлялось, що окупанти відкрили "козацький кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську на Луганщині, де "викладають" місцеві колаборанти.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті