Українські захисники зачищають ворожі позиції в районі Бахмута

Українські військові показали, як вони зачищають позиції ворога в районі Бахмута. Відповідне відео, зняте військовими, розмісти журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 1 лютого.

"Зачистка ворожих позицій в районі Бахмута, – сказано в повідомленні. – Виконує 1 штурмовий батальйон 3 ОШБр. Відео від першої особи".

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що штурмові групи вагнерівців під Бахмутом знищені нацгвардійцями й підрозділами ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті