Штурмові групи вагнерівців під Бахмутом знищені нацгвардійцями й підрозділами ЗСУ

Під Бахмутом нацгвардійці спільно з підрозділами ЗСУ знищили штурмові групи вагнерівців. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Нацгвардія – Війна за МИР" 1 лютого.

"На Бахмутському напрямку 27 січня 3 бригада оперативного призначення НГУ спільно з 44-ою окремою артилерійською бригадою та підрозділом ССО виявили місце дислокації окупантів та знищили до взводу особового складу противника", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що виявили ціль та корегували вогонь артилеристів оператори ССО, управління вогнем здійснювали гвардійці 3 бригади оперативного призначення, вогневе ураження нанесли артилеристи Збройних Сил України.

Раніше було опубліковано відео, яке яскраво ілюструє пекельне "вітання", передане окупантам від українських прикордонників.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті