ЗСУ ліквідували 8 російських офіцерів прицільним пострілом по командному пункту костромських десантників у Бахмуті

ЗСУ ліквідували 8 російських офіцерів прицільним пострілом по командному пункту костромських десантників 16 квітня. Про це повідомив Телеграм-канал "Досье шпиона" 20 квітня.

"16. 04. 2024 було завдано удару по КП 331-го парашутно-десантного полку 98-ї повітряно-десантної дивізії (в/ч 71211, Кострома) у м. Бахмут, Донецька область. КП являв собою двоповерхову адміністративну будівлю в центральній частині міста", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що удар завдано двома ракетами, випущеними з РСЗВ "HIMARS".

Внаслідок удару, загинуло 8 офіцерів полку. Серед загиблих - начальник розвідки полку Сатарін; начальник артилерії полку Прокоп'єв; начальник зв'язку полку Котов; старший помічник начальника штабу полку Пантелєєв. Кількість поранених невідома.

"Варто зазначити, що КП був новим, військовослужбовці заїхали туди за тиждень до нанесення удару", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Луганську українським ударом ліквідували російського полковника, який встиг "засвітитися" і в Сирії.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті