У Луганську українським ударом ліквідували російського полковника, який встиг "засвітитись" і в Сирії

В окупованому Луганську завдяки удару крилатими ракетами Storm Shadow по російському штабу 13 квітня був ліквідований командир 59-ї гвардійської бригади зв'язку полковник Павло Кропотов. Про це повідомило ЗМІ Єкатеринбурга, де з Кропотовим попрощались 18 квітня, перш ніж поховати вдома, в Ростовській області.

"У Єкатеринбурзі попрощалися з командиром військової частини 28331, гвардії полковником Павлом Кропотовим, який загинув у Луганську під обстрілом британських ракет", - написало ЗМІ окупантів.

Уточнюється, що Кропотов народився у 1979 році. У складі армії російсбких окупантів встиг повоювати не лише в Україні, а й у Сирії. 

Раніше ватажок "ЛНР" Пасічник підтвердив, що українські ракети завадили запустити виробництво на машинобудівному заводі в Луганську влучним пострілом 13 квітня.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті