Ватажок "ЛНР" підтвердив, що українські ракети завадили запустити виробництво на машинобудівному заводі в Луганську

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник підтвердив, що українські ракети завадили запустити виробництво на машинобудівному заводі в Луганську. Про це написав у себе в Телеграм.

"Ми планували незабаром запустити виробництво", - заявив він.

"ЗСУ, не маючи успіхів на фронті, намагаються перешкодити нам налагодити мирне життя", - спробував він представити українську атаку на Луганськ як удар по цивільній інфраструктурі.

Раніше в Телеграм-каналах окупованої частини Луганської області повідомлялося, що в районі Луганського машинобудівного заводу було знищено російську військову техніку.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті