Україна закликала опублікувати повний список полонених у відповідь на спробу провокації від "омбудсмена" РФ

Україна закликала "омбудсмена" з РФ Тетяну Москалькову оприлюднити списки з усіма полоненими украінцями. Про це 31 березня в Telegram повідомила пресслужба Координаційного штабу щодо поводження з військовополоненими.

"Сьогодні так звана "омбудсмен" країни-агресора Тетяна Москалькова, яку виключили з Міжнародного інституту омбудсмана (IOI), виступила з черговою пропагандистською заявою", - повідомили в Координаційному штабі.

Повідомляють, що Москалькова вкотре звинуватила Україну в небажанні обмінювати полонених. Як підтвердження своїх слів вона виклала список зі 133 полонених із прізвищами. У цій провокації єдиним позитивом є сам факт публікації такого списку

"Пропонуємо пані Москальковій наступного разу оприлюднити всі списки українців, які перебувають у ворожому полоні: інформацію, яку держава-агресор старанно приховує від України та міжнародних організацій", - зазначили представники штабу.

Представники України наголосили, що РФ утримує як полонених цивільних заручників, некомбатантів (осіб, які служать в армії, але не беруть участі в бойових діях - музикантів, медиків, капеланів), а також тяжкохворих і поранених бійців. При цьому їх усіх мають звільняти без додаткових умов.

При цьому Україна раніше вже звільнила тяжкопоранених військовополонених без будь-яких умов. Однак росія не тільки не зробила аналогічного кроку, а й продовжує спроби дискредитувати українські організації та структури, які займаються обміном полонених.

Нагадаємо, раніше російський правозахисник передав ПАРЄ інформацію про жорстоке поводження з українцями в полоні РФ.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті