Конвеєр тортур: російський правозахисник передав ПАРЄ інформацію про жорстоке поводження з українцями в полоні РФ

Полонених українців у РФ тримають у концтаборах, застосовуючи жорстокі тортури. Про це заявив російський правозахисник, засновник Gulagu.net Володимир Осечкін, - пише телеграм-канал DW.Главное.

"У нас є докази того, що садисти з ФСБ і ФСВП застосовують по відношенню до них жорстоке поводження і тортури", - заявив він під час слухань правового комітету ПАРЄ в Парижі. 

За словами Осечкіна, в Росії діє "конвеєр тортур" у системі виконання покарань, а ФСБ використовує відео зґвалтувань і тортур ув'язнених, щоб їх шантажувати і домагатися потрібних свідчень.

Правозахисник передав ПАРЄ жорсткий диск із доказами своїх висновків.

Як повідомлялося, у російському полоні в Луганській області помер український захисник.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті