У росії актору Михайлу Єфремову відмовили в умовно-достроковому звільненні через порушення режиму в колонії

У Росії акторові Михайлу Єфремову відмовили в умовно-достроковому звільненні через порушення режиму в колонії в Бєлгородській області, де російський актор відбуває покарання. Про це пише телеграм-канал Mash.

Кілька місяців тому керівництво ІК-4 затвердило прохання артиста про умовно-дострокове звільнення, і він почав підготовку до процедури. Але під час перевірки в установі з'ясувалося: Єфремов запізнився на "обов'язковий захід" у колонії, через що отримав догану. Тому прохання про УДЗ до Олексіївського районного суду так і не відправили.

Адвокат актора заявив Mash, що жодної внутрішньої комісії не було, як і прохання від його клієнта. При цьому в суді розповіли: прохання про умовно-дострокове мало прийти ще в березні.

ДТП за участю Єфремова сталася ввечері 8 червня 2020 року. Jeep Grand Cherokee вилетів на зустрічну смугу і зіткнувся з Lada, водій якої - Сергій Захаров - зазнав важких травм і помер у лікарні. Після ДТП Єфремов сам вийшов з машини, його затримали і відправили на огляд. З'ясувалося, що актор був п'яний. На початку вересня 2020 року суд визнав актора винним в аварії і засудив його до 8 років колонії, а за місяць скоротив строк покарання до семи з половиною років.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті