Україна повернула з окупованих територій тіла 84 загиблих військових

Україна повернула тіла 84 загиблих українських військовослужбовців із тимчасово окупованих територій. Про це 29 серпня повідомив Уповноважений з питань зниклих безвісти Олег Котенко.

"Відбулася передача тіл військовослужбовців, які віддали свої життя за Україну. Сьогодні вдалося повернути рідним тіла 84 захисників", - йдеться у повідомленні.

Наразі процес повернення тіл загиблих українських військових триває відповідно до норм Женевської конвенції.

Нагадаємо, що для зв'язку з офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти працює гаряча лінія: 0 800 339 247. У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за номером: (095) 896-04-21.

Як повідомлялося, 4 серпня в Україну повернули тіла 44 полеглих захисників.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті