Удари по енергооб'єктах є ключовим компонентом військової доктрини РФ – британська розвідка

Удари по цивільних об'єктах є ключовим компонентом військової доктрини росії як мінімум із жовтня 2022 року. Про це 1 грудня у Twitter повідомляє Міноборони Великобританії.

"З жовтня 2022 року росія неодноразово атакувала розподільчу мережу України, переважно крилатими ракетами. Це перший приклад того, як росія намагається реалізувати концепцію Стратегічної операції зі знищення критично важливих цілей (SODCIT), яка є ключовим компонентом військової доктрини, прийнятої нею в останні роки". , – повідомили у британському військовому відомстві.

За даними британської розвідки, РФ передбачала, що в рамках SODCIT буде використовувати ракети великої дальності для завдання ударів по найважливішій національній інфраструктурі ворожої держави, а не по її збройних силах, щоб деморалізувати населення і зрештою змусити лідерів держави капітулювати. Проте ефективність SODCIT як стратегії, ймовірно, знизилася, тому що росія вже витратила більшу частину своїх відповідних ракет проти тактичних цілей, зазначається у повідомленні.

"Крім того, оскільки Україна провела успішну мобілізацію протягом дев'яти місяців, матеріальний та психологічний ефект від SODCIT, ймовірно, буде меншим, ніж якби вона була розгорнута у початковий період війни", - вважають у Міноборони Британії.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявляв про високий ризик нових масованих ударів РФ по нашій країні.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті