У Зеленського висунули Росії зустрічні умови для припинення війни: виведення військ і покарання військових злочинців

Вимоги до України, які РФ висунула для припинення агресії, підтверджують юридичну і фактичну недієздатність російського керівництва. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Твіттері, відреагувавши на заяву РФ про капітуляцію України.

"Вимоги Росії» вустами МЗС #Рф швидше підтверджують юридичну й фактичну недієздатність російського керівнитва. Тому реалістичні лише «зустрічні умови України»... Негайне виведення всіх військ із суверенної території України. Остаточне визнання того, що #СРСР розпався й пострадянські країни мають увесь обсяг суверенітету. Видача воєнних злочинців й авторів війни. Закріплення зони демілітаризації (буферної зони) на території Рф. Скорочення наступальної зброї (ракет підвищеної дальності). Міжнародна конференція з організації контролю над ядерним арсеналом Рф. Юридично зафіксована програма репараційних виплат, включно з добровільною відмовою від арештованих в інших країнах російських активів на користь України...", - написав Подоляк.

Раніше  заступник глави МЗС РФ Михайло Галузін дав інтерв'ю російським пропагандистам, в якому озвучив "умови" для нібито припинення агресії РФ проти України. Він сказав, що Україна має "припинити бойові дії", капітулювати, відмовитись від західних озброєнь, євроатлантичної інтеграції, а також визнати окупацію частини українських територій. Окрім цього, Галузін повторив звичні наративи пропаганди кремля про "утиск православ'я та російської мови".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті