У Сваляві на Закарпатті стартувала нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини

У Старобільському гуманітарному хабі в місті Свалява на Закарпатті почалась нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини 4 лютого. Про це повідомила голова ГО "Центр спільного розвитку "Дієва громада" Оксана Очкурова на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні почалась видача 100 гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб із Луганської області, які є на обліку нашого хабу у м. Свалява", – написала Очкурова.

 

Уточнюється, що сьомий місяць поспіль Старобільський гуманітарний хаб підтримує переселенців із Луганщини. За цей час деякі сім’ї змогли адаптуватися – ці люди працюють дистанційно або влаштувалися на нову роботу, таких родин із опитаних "Дієвою громадою" близько 20%.

"Але високі ціни на орендну плату змушують людей шукати додаткової допомоги", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що трохи менше 40% відносяться до вразливих категорій (пенсіонери, вагітні, мами з дітьми до 3 років, люди з інвалідністю тощо)

Майже 37% переселенців опитаних перебувають у пошуках роботи.

"Таким людям ми намагаємось допомогти інформаційно, щодо наявних курсів та тренінгів, вакансій та грантів", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 4 лютого в хабі видали 25 гуманітарних наборів від Благодійного фонду "Восток SOS". Ці набори включають продукти харчування та гігієнічні товари на суму 1535 грн кожен. Видача продовжиться 6 та 7 лютого за заздалегідь складеними списками.

Раніше повідомлялось, що в хабах Попасної в січні отримали допомогу близько 3500 переселенців з Луганщини, понад 11 тисяч – поштою.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті