У Сваляві на Закарпатті стартувала нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини

У Старобільському гуманітарному хабі в місті Свалява на Закарпатті почалась нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини 4 лютого. Про це повідомила голова ГО "Центр спільного розвитку "Дієва громада" Оксана Очкурова на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні почалась видача 100 гуманітарних наборів для внутрішньо переміщених осіб із Луганської області, які є на обліку нашого хабу у м. Свалява", – написала Очкурова.

 

Уточнюється, що сьомий місяць поспіль Старобільський гуманітарний хаб підтримує переселенців із Луганщини. За цей час деякі сім’ї змогли адаптуватися – ці люди працюють дистанційно або влаштувалися на нову роботу, таких родин із опитаних "Дієвою громадою" близько 20%.

"Але високі ціни на орендну плату змушують людей шукати додаткової допомоги", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що трохи менше 40% відносяться до вразливих категорій (пенсіонери, вагітні, мами з дітьми до 3 років, люди з інвалідністю тощо)

Майже 37% переселенців опитаних перебувають у пошуках роботи.

"Таким людям ми намагаємось допомогти інформаційно, щодо наявних курсів та тренінгів, вакансій та грантів", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 4 лютого в хабі видали 25 гуманітарних наборів від Благодійного фонду "Восток SOS". Ці набори включають продукти харчування та гігієнічні товари на суму 1535 грн кожен. Видача продовжиться 6 та 7 лютого за заздалегідь складеними списками.

Раніше повідомлялось, що в хабах Попасної в січні отримали допомогу близько 3500 переселенців з Луганщини, понад 11 тисяч – поштою.

Статті

Світ
06.06.2023
13:42

«Бєлгородська область стала новим Донбасом». Російські ЗМІ про Україну

«Можливо, це пов'язано з тим, що ситуацію в ДНР курирують одні федеральні структури, за судову систему відповідають інші, а Держдума і Рада Федерації перебувають у взаємодії з третіми. І, судячи з усього, всім цим кураторам разом було ніяк не...
Країна
05.06.2023
13:17

«Мамо, забери мене!».  Історії двох дівчат-підлітків з Херсонщини, яких матері змогли повернути з росії після незаконного вивезення

Депортація окупантами українських дітей до росії має дуже різні форми. Це й організоване вивезення дітей-сиріт, яких там швиденько «прилаштовують» у нові «сім’ї», і поїздки під приводом оздоровлення чи відпочинку, і виїзд через залякування...
Донбас
04.06.2023
21:24

Виявляється, у нас є той, про кого не можна говорити. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Ми зобов'язані оголосити в Республіці конкурс на найкращий ескіз пам'ятника бійцям ПВК "Вагнер". І цей пам'ятник має бути встановлений у центрі Артемівська. Бійці "Вагнера" - це героїчно сміливі люди, які "виколупували" ворога з кожного метра землі...
Всі статті