У Слов'янську-на-Кубані Краснодарського краю РФ зупинився НПЗ після нічної атаки дронами: "Збитки рахуємо"

НПЗ у Слов'янську-на-Кубані Краснодарського краю РФ зупинив свою роботу після нічної атаки дронами 19 травня. Про це повідомив директор із комплексної безпеки групи компаній "Слов'янськ ЕКО" Едуард Труднєв, пишуть російські пропагандистські ЗМІ 19 травня.

"Прильоти були. Завод зараз зупинено. Збитки рахуємо", - сказав Труднєв.

Голова Слов'янського району Роман Синяговський повідомив, що на території підприємства впали шість дронів.

"У ніч із 18 на 19 травня під час атаки за допомогою БПЛА 6 безпілотників упали на території НПЗ у Слов'янську-на-Кубані. Також зафіксовано один вибух у районі старого кладовища, один вибух у хуторі Трудобеликовський", - написав Синяговський у Телеграмі та запевнив, що "...за попередньою інформацією, постраждалих і руйнувань немає". 

Зазначається, що нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані вже був ціллю безпілотників, але цього разу дрони були більшими. 

"Заряди несли набагато більші, також були начинені вражаючими елементами у вигляді сталевих кульок", - пишуть росЗМІ.

Раніше повідомлялося, що безпілотники атакували НПЗ і військовий аеродром у Краснодарському краї РФ.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті