Безпілотники атакували НПЗ і військовий аеродром у Краснодарському краї РФ

НПЗ у Слов'янську-на-Кубані та військовий аеродром у станиці Кущевська Краснодарського краю РФ були атаковані безпілотниками в ніч на 19 травня. Про це повідомили видання "ASTRA", оперативний штаб Краснодарського краю і міноборони РФ 19 травня.

"У станиці Кущевська Краснодарського краю триває атака БПЛА на військовий аеродром, повідомляють місцеві жителі "ASTRA" і користувачі місцевих чатів", - ідеться в одному з повідомлень "ASTRA".

"Дим здіймається в районі НПЗ у Слов'янську-на-Кубані Краснодарського краю, де було чути вибухи", - ідеться в іншому повідомленні й опубліковано відповідні відео.

Оперативний штаб Краснодарського краю повідомив наступне: "У ніч із 18 на 19 травня київський режим здійснив спробу атаки за допомогою БПЛА цивільних об'єктів на території Слов'янського і Кущівського районів. Придушено щонайменше 10 безпілотників. У Кущівському районі після падіння одного з апаратів виникло локальне загоряння, яке не зачепило територію населених пунктів. Триває ліквідація, постраждалих і руйнувань немає. У Слов'янську-на-Кубані один із безпілотників упав на території НПЗ".

Тим часом міноборони РФ традиційно відзвітувало про "припинення низки спроб київського режиму здійснити терористичні атаки по об'єктах на території Російської Федерації". 

"Протягом минулої ночі припинено низку спроб київського режиму здійснити терористичні атаки із застосуванням американських оперативно-тактичних ракет ATACMS і безпілотних літальних апаратів літакового типу по об'єктах на території Російської Федерації. Черговими засобами ППО дев'ять оперативно-тактичних ракет ATACMS і один БПЛА було знищено над територією Республіки Крим, три БПЛА знищено над територією Бєлгородської області, п'ятдесят сім БПЛА знищено й перехоплено над територією Краснодарського краю", - написало відомство окупантів у Телеграм.

Раніше повідомлялося, що безпілотники атакували паливну базу в Ростовській області РФ.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті