У Слов'янську без світла залишаються мешканці багатоповерхівок у центрі та 260 будинків приватного сектору

Через щільні снігові опади у Слов'янську виникли проблеми з енергопостачанням для населення. Про це розповів міський голова Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook.

"У місті тривають ремонтні роботи з усунення наслідків негоди. На вчорашній ранок було понад 3 тисячі заявок від мешканців на відсутність електроенергії. На даний момент без електрики залишаються окремі багатоповерхові будинки у центрі та 260 абонентів приватного сектору. Усі заявки, що надійшли на гарячу лінію та до РЕМ, зафіксовані та прийняті в роботу. Але на їх виконання потрібен час", - розповів Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, навколо Слов'янська склалася складна ситуація із мінною небезпекою.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті