"Навколо Слов'янська складна ситуація із мінною небезпекою" - Лях

Російські окупанти залишили велику кількість вибухонебезпечних предметів навколо Слов'янська. Про це розповів міський голова Вадим Лях в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"У самому Слов'янську все більш-менш нормально. Місто не було окуповане і мінування території не проводилося. Вибухові пристрої, які прилітали по місту та не розривалися, відпрацьовані ДСНС. А ось навколо міста, в лісах, вздовж річок, ситуація залишається складною. Ми розуміємо, що відпрацювати ці території складно, тому що багато мін знаходяться вздовж лінії електропередач, а також вздовж автомобільних шляхів", - розповів Вадим Лях.

Як повідомлялося раніше, 27 березня у Словʼянску було поранено 25 жителів, один загинув через російський обстріл ракетою С-300.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті