Міністерство енергетики України запевняє: підвищення тарифу на електроенергію не буде

Міністерство енергетики України запевняє: підвищення тарифу на електроенергію не буде. Про це 1 березня повідомляє "Урядовий портал".

"Сьогодні низкою інформаційних ресурсів вчергове було поширено інформацію про нібито підготовку Міністерством енергетики України підвищення тарифу на електроенергію. Міністерство енергетики офіційно повідомляє: наразі жодної підготовки, обговорення, розрахунків потенційного підвищення НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ. Усі заяви з цього приводу є фейком, спрямованим на дестабілізацію настроїв суспільства", - йдеться у повідомленні.

"Наразі зусилля всіх енергетиків країни, діяльність яких координується Міненерго, спрямовані на те, аби успішно завершити опалювальний сезон і почати не менш ретельну підготовку до наступного. Відзначимо, що, незважаючи на всі намагання ворога та заяви псевдоекспертів, цю зиму українці пройшли без масштабних відключень, зі світлом і теплом. Негативні сценарії, розповсюджувані різними джерелами, не справдилися. Про що неодноразово офіційно наголошували і в Міністерстві енергетики України. Звертаємося до громадськості та представників ЗМІ: довіряйте виключно офіційним джерелам інформації", - підкреслює Міненерго.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті