У РФ підрахували, що на відновлення зруйнованих окупованих територій Донбасу та півдня України необхідно мінімум 350 мільярдів

Мінімум 350 мільярдів рублів необхідно. Такі цифри назвав міністр будівництва та житлово-комунального господарства РФ Ірек Файзуллін в інтерв'ю офіційному російському ЗМІ.

"Обсяг робіт, звичайно, величезний. Вже підраховано і затверджено, що вся "капіталка" та ремонт обійдуться приблизно 300 мільярдів рублів федеральних коштів - це на чотири регіони. Плюс ми взяли спеціальний казначейський кредит ще 50 мільярдів - на відновлення комунальної інфраструктури", – визнав він масштаб руйнувань.

За словами міністра країни-агресора, на відновленні окупованих після 24 лютого міст України потрібно не менше двох років. "Але це дуже умовний термін, оскільки на територіях, як і раніше, ведуться бойові дії і триває руйнація інфраструктури та капітальних об'єктів", - заявив Файзуллін.

"Ми поки ще до ладу навіть не увійшли на звільнені (окуповані – "ОстроВ") території, не встигли їх обстежити. Я уявити собі не можу, скільки там всього потрібно буде відновлювати та будувати з нуля", - розповів він.

Як повідомлялося раніше, ЗС РФ та ПВК "Вагнер" застосовують в Україні тактику випаленої землі та практично руйнують усе на своєму шляху.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті