На окупованому Запоріжжі 121 бюджетній організації два місяці не платили зарплату. Російський бюджет "заощадив" майже 400 мільйонів

На окупованому Запоріжжі 121 бюджетній організації два місяці не платили зарплату на суму понад 394 млн рублів. Цей факт визнав Володимир Рогов, один із представників окупаційної влади окупованої частини Запорізької області у себе в Телеграм.

Він постарався обернути цю ситуацію на користь російської влади: мовляв, Генеральна прокуратура і Слідчий комітет РФ розібралися в ситуації і відновили справедливість.

"Було встановлено, що перед працівниками 121 бюджетної установи Запорізької області утворилася заборгованість із заробітної плати та компенсацій за період із січня до лютого... Після вжиття заходів прокурорського реагування наявну заборгованість із заробітної плати повністю погашено", - похвалив він російських правоохоронців.

"Не бійтеся відстоювати свої права! Незважаючи на соціальні проблеми, що виникають часом, ми разом завжди добиваємося справедливості", - запевнив він жителів анексованої частини Запорізької області в нібито неухильній турботі окупантів про трудящих. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті