В окупованому Мелітополі проводять масові рейди з виявлення "безгосподарного" житла - списки на конфіскацію публікують регулярно

В окупованому Мелітополі проводяться масові рейди з виявлення "безгосподарного" житла. Про це пише "РИА Мелитополь".

Порушуючи навіть російські закони, які передбачають, що переоформлення документів на нерухомість триватиме до 2028 року, а до цього часу визнаватимуться українські документи, колабораціоністська влада почала конфіскацію житла вже зараз. 

На під'їздах багатоповерхівок з'явилися оголошення, що закликають власників надати документи на житло. Головна умова для власників - наявність російського паспорта. Списки виявленого "безгосподарного" майна публікують безперервно. 

Крім того, у Мелітополі організували виїзні комісії, які виїжджатимуть "за адресами" і "на місці прийматимуть правовстановлювальні документи та повідомлення, заповнене за зразком".

Нібито квартири вилучаються заради турботи про безпеку населення. За версією окупантів це дасть змогу уникнути аварійних ситуацій у мережі електро-, газо-, водопостачання.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті