Уряд РФ дозволив учасникам «СВО» і чиновникам окупаційних адміністрацій купувати житло в анексованих регіонах України на вторинному ринку в іпотеку під 2%

Уряд РФ дозволив жителям анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України купувати житло на вторинному ринку в іпотеку під 2%. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства фінансів РФ.

Однак така «милість» доступна не кожному. У міністерстві уточнили, що пільговий кредит можуть отримати лише окупанти «СВО», деякі чиновники «федеральних органів влади», а також «особи, які провадять свою діяльність... у соціальній сфері, охороні здоров'я, культурі та спорті».

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті