У посольстві США відреагували на ракетний удар по Львову

Посол США в Україні Бріджит Брінк засудила російську ракетну атаку на Львів і запевнила в продовженні зміцнення здатності України протистояти агресії РФ.. Про це вона повідомила у Твіттер 6 липня. 

"Жорстокий ракетний удар Росії по Львову. Неодноразові російські обстріли мирних жителів жахливі. Ми не будемо стояти осторонь і продовжуватимемо зміцнювати здатність України захищатися", - написала посол..

Як повідомлялося, генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич рішуче засудила ракетну атаку РФ по мирних жителях у Львові.

Нагадаємо, голова Офісу президента Андрій Єрмак оприлюднив перші кадри після удару російської ракети по цивільним у Львові і повідомив про 4 загиблих та 34 постраждалих.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті