Генсек Ради Європи засудила атаку РФ на Львів

Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич рішуче засудила ракетну атаку РФ по мирних жителях у Львові. Про це вона повідомила у Твіттер 6 липня.

"Я рішуче засуджую безладну атаку Росії на мирних жителів у Львові. Прийде день відповідальності для тих, хто вчиняє ці мерзенні дії", - написала вона. 

Нагадаємо, голова Офісу президента Андрій Єрмак оприлюднив перші кадри після удару російської ракети по цивільним у Львові і повідомив про 4 загиблих та 34 постраждалих.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті