Єрмак обговорив із послом США можливість ударів по військовим цілям у РФ

Глава Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із послом США в Україні Бріджіт Брінк, під час якої обговорювалися підсумки саміту "Великої сімки" (G7) та Глобального саміту світу, а також дозвіл застосовувати американську зброю по військовим цілям у РФ. Про це Єрмак повідомив у Телеграм.

"З послом США в Україні Бріджіт Брінк обговорили результати саміту G7 та Глобального саміту світу, а також угоду про безпеку між нашими країнами, тему 50 мільярдів доларів з російських суверенних активів, санкції проти 300 осіб та організацій, глобальну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та інші питання", - написав Єрмак.

За його словами, також обговорили рішення президента США Джо Байдена про дозвіл застосовувати американську зброю по військовим цілям у росії.

"Попереду саміт НАТО – важливий для України", - наголосив Єрмак.

Нагадаємо, раніше у Пентагоні заявили, що ЗСУ можуть бити зброєю США по всій території РФ, а не тільки біля Харківської області

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті