Пентагон: ЗСУ можуть бити зброєю США по всій території РФ, а не тільки біля Харківської області

Збройні сили України можуть використовувати американську зброю, щоб завдавати ударів по будь-яким військовим об'єктам на території РФ, а не тільки тим, що розташовані поблизу Харківської області. Про це заявив прессекретар Пентагону Патрік Райдер, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное" з посиланням на Reuters.

"Якщо російські війська ведуть вогонь через кордон, Україна може відкрити вогонь у відповідь по цих наземних силах, використовуючи боєприпаси, надані США", - сказав Райдер. 

Він обґрунтував це тим, що дії української армії в цьому випадку є "самообороною".

Раніше схожим чином висловився помічник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван: "Якщо Росія атакує або збирається атакувати Україну зі своєї території, то є сенс дозволити Україні завдати удару у відповідь по силах, які б'ють по ній через кордон".

Як повідомлялося, державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Україна має право проводити військові дії в тимчасово окупованому Криму для свого захисту.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті