Посол США зустрілась в Одесі із керівництвом Держприкордонслужби України

Посол США в Україні Бріджит Брінк зустрілась із очільником Держприкордонслужби України (ДПСУ) Сергієм Дейнеком і головою регіонального управління Морської охорони ДПСУ Олегом Костуром в Одесі 14 черіня. Про це поідомило Посольство США в Україні в Телеграм.  

"Чудово повернутися до Одеси, перлини Чорного моря - міста, в якому багата культурна спадщина поєднується з силою та рішучістю його мешканців. Моєю першою зупинкою в Одесі була зустріч з генералом Дейнеком та адміралом Костуром з Одеського регіонального управління Морської охорони Державної прикордонної служби України", - цитуються в повідомленні слова Брінк.

Посол зазначає, що майже 1850 суден пройшли через Чорноморський коридор, перемістивши 52 млн тонн вантажів, щоб нагодувати світ та підтримати економіку України.

Раніше повідомлялось, що посол США розповіла Конгресу, чому підтримка України відповідає стратегічним національним інтересам Штатів.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті