У Новосибірську доктор наук їздить на авто з написом "Путін капут". Поліція не заперечує

Доктор фізико-математичних наук Ігор Просанов із новосибірського Академмістечка їздить на авто з написом "Путін капут" на задньому склі. Про це пише "Тайга Инфо".

Його колеги написали на вченого кілька доносів - доктора наук викликали в поліцію, але відпускали без складання протоколу.

23 березня невідомі на очах у власника пошкодили автомобіль Просанова і погрожували йому та його дружині розправою.  Вони вимагали від нього стерти напис. Поліція, яка приїхала на місце події, теж порадила відмовитися від напису. Протоколу на вченого знову не склали. Однак у поліції сказали, що наступного разу можуть не приїхати вчасно, бо в них лише два екіпажі.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті