Школи в Чехії відвідують майже 50 тис. дітей українських біженців. Істотно зросла кількість тих, хто відвідує дитсадки

Кількість дітей українських біженців у чеських школах з початку поточного навчального року збільшилася на 3% і становила загалом 49 539 осіб. Про це повідомляє "Чеське радіо" з посиланням на дані Міністерства освіти.

Однак найбільший приріст кількості українських дітей, на 23%, за даними відомства, можна спостерігати в дитячих садках Чехії.

Дитячі садки Чехії на початку цього навчального року відвідували 5697 дітей громадян України, які втекли від війни. Згідно з останнім опитуванням, на 10 квітня їхня кількість зросла до 7005 дошкільнят.

У середніх школах зростання за рахунок українських учнів становило 9,8 відсотка, а чисельність українських учнів - 5346 осіб.

"Більшість із тих, хто прибув, здобувають освіту в державних школах Праги та Центральної Чехії, тобто в тих, що створені регіонами або муніципалітетами. Вони становлять понад 96% від загальної кількості. Навпаки, найменше з них відвідують школи в Оломоуцькій і Злінській областях", - уточнюється в повідомленні.

Як повідомлялося, у МЗС Чехії заявили, що не підтримують українських ухилянтів.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті