Оголошена "іноагентом" російська співачка Монеточка випустила антивоєнний кліп "Переживу". Відео надіслали її шанувальники з воюючої України

Оголошена "іноагентом" російська співачка Монеточка випустила антивоєнний кліп "Переживу". Про це йдеться в Телеграм виконавиці.   Кліп змонтовано з відеороликів, які артистці надіслали її слухачі - зокрема з України.

 

"Сьогодні 600-й день війни, і я хочу ще раз підтримати людей, які виступають проти неї, не згодні з нею, страждають від усього, що вона принесла. Незалежно від того, з якої ви країни, незалежно від того, де перебуваєте зараз - якщо ви проти війни, вам точно було непросто в останні два роки", - розповіла співачка.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті