Юнака з окупованої Ялти, який на камеру сказав, що він за Україну, змусили вибачатися перед путіним і оштрафували на 40 тисяч рублів

Юнака з окупованої Ялти, який на камеру сказав, що він за Україну змусили вибачатися перед путіним. Це випливає з двох відео, які по черзі з'явилися на Телеграм-каналі одного з кримських любителів "русского мира".

На першому, хлопець на набережній Ялти на запитання дівчини з відеокамерою, чи не боїться він контрнаступу ЗСУ, відповідає: "Ми за Україну!".

Буквально за лічені години юнака ідентифікували, і з'явилося нове відео, на якому він публічно на камеру вибачається "перед Росією і президентом".

Російські ЗМІ повідомляють, що любов до України місцевим "судом" було визнано "дискредитацією" російської армії - молодика оштрафували на 40 тисяч рублів.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті