Юнака з окупованої Ялти, який на камеру сказав, що він за Україну, змусили вибачатися перед путіним і оштрафували на 40 тисяч рублів

Юнака з окупованої Ялти, який на камеру сказав, що він за Україну змусили вибачатися перед путіним. Це випливає з двох відео, які по черзі з'явилися на Телеграм-каналі одного з кримських любителів "русского мира".

На першому, хлопець на набережній Ялти на запитання дівчини з відеокамерою, чи не боїться він контрнаступу ЗСУ, відповідає: "Ми за Україну!".

Буквально за лічені години юнака ідентифікували, і з'явилося нове відео, на якому він публічно на камеру вибачається "перед Росією і президентом".

Російські ЗМІ повідомляють, що любов до України місцевим "судом" було визнано "дискредитацією" російської армії - молодика оштрафували на 40 тисяч рублів.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті