Росіяни на окупованій Луганщині вчиняють геноцид, погрожуючи матерям відбирати новонароджених дітей - ISW

У лікарнях окупованої Луганської області росіяни погрожують матерям відбирати новонароджених дітей, якщо жоден із батьків не зможе довести, що вони мають громадянство РФ, що порушує статтю Конвенції про злочин геноциду. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Як повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор, з 6 травня мами, які народжують в лікарнях окупованої Луганщини, повинні будуть підтверджувати громадянство росії хоча б в одного з батьків новонароджених для виписки з лікарні. 

В ISW наголошують, що якщо цей звіт правдивий, такі дії порушують статтю II(d) Конвенції про запобігання злочинові геноциду та покарання за нього, яка визначає геноцид як "запровадження заходів, спрямованих на запобігання народженню в групі".

Також зазначається, що російські окупаційні чиновники продовжують зусилля з мілітаризації та індоктринації української молоді в окупованій Україні. У так званій ЛНР 1 травня заявили, що розробляють новий підручник, який викладає новітню історію окупованої Луганщини відповідно до російських стандартів освіти. 

Як повідомлялося, Міжнародний суд ООН у Гаазі ухвалив попереднє рішення щодо юрисдикції у справі України проти РФ про спотворення поняття геноциду. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті