У Міноборони прокоментували указ путіна про збори резервістів, вказавши на два цікаві пункти

Українські воїни добре розуміють, що означають для російських громадян розділи з грифом "таємно" в указі російського диктатора путіна про призов резервістів на військові збори. Про це йдеться у Твіттері Міноборони України.

"Указ російського диктатора про екстрений призов резервістів на військові збори містить два прихованих розділи з грифом "таємно", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що Збройні Сили України та українська земля добре знають, що такі пункти зазвичай означають для росіян.

Нагадаємо, 10 травня президент РФ путін підписав указ про виклик громадян РФ, які перебувають у запасі, на військові збори в 2023 році. Тих, хто перебуває в запасі, закликають на збори у збройних силах, військах нацгвардії, органах держохорони та органах ФСБ.

Скільки людей призовуть на військові збори, не уточнюється.

 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті