Російський диктатор путін викликав резервістів на військові збори

Президент РФ путін підписав указ про виклик громадян РФ, які перебувають у запасі, на військові збори в 2023 році. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на опублікований указ путіна 10 травня.

Як повідомляється, тих, хто перебуває в запасі, закликають на збори у збройних силах, військах нацгвардії, органах держохорони та органах ФСБ.

Скільки людей призовуть на військові збори, не уточнюється.

"Уряду Російської Федерації та органам виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації забезпечити виконання заходів, пов'язаних із закликом громадян Російської Федерації, які перебувають у запасі, для проходження військових зборів та з проведенням цих зборів", - йдеться в документі.

Нагадаємо, 1 квітня у росії розпочався весняний призов на термінову службу. До військ, за указом, має бути направлено 147 тисяч новобранців. 15 квітня у російському генштабі заявили, що весняний заклик проходить у плановому порядку і завершиться 15 липня.

Як повідомлялося, російські військові вербують трудових мігрантів із Центральної Азії для війни в Україні.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті