Наймасовіший за останні 10 років призов на військові збори оголосили в Московській області: можливе припинення робіт на підприємствах

У Московській області оголосили наймасовіший за останні 10 років призов на військові збори. Про це з посиланням на свої джерела на чотирьох місцевих підприємствах пише The Moscow Times 13 квітня.

"Російська армія на тлі вторгнення в Україну готується провести щорічні військові збори для чоловіків, які перебувають у запасі. У Мособласті планують викликати більше чоловіків, ніж у попередні роки. Про це The Moscow Times розповіли на чотирьох підприємствах, які побоюються, що від'їзд співробітників може змусити їх призупинити частину робіт", - ідеться в повідомленні.

Із посиланням на джерело, наближене до міноборони РФ, уточнюється, що підвищені квоти виклику на збори можливі і в інших регіонах росії. 

"Указ путіна про призов на військові збори тих, хто перебуває в запасі, почав діяти з 1 березня 2024 року. Терміни проведення зборів також засекречені. Водночас указ про "часткову мобілізацію", який путін оголосив у вересні 2022 року, не має конкретного терміну закінчення - фактично він продовжує діяти", ідеться також у повідомленні.

Як повідомляють топ-менеджери кількох підприємств Московської області, військові збори 2024 року можуть стати в регіоні наймасовішими за останнє десятиліття за кількістю залучених чоловіків. Московська область - другий за чисельністю регіон у росії після столиці, у ньому проживає близько 9 млн осіб.

"Військові комісаріати Підмосков'я почали віялово розсилати листи керівникам підприємств з вимогою надати списки співробітників, які підпадають під закон про військові збори. Підприємства повинні надати: ім'я, дату і місце народження, категорію придатності, військову спеціальність, звання, посаду в компанії, місце проживання і номер телефону. Листи розсилають усім організаціям, зареєстрованим у Мособласті", - цитує видання співробітника військкомату, який говорив на умовах анонімності. 

"У мене на підприємстві на військові збори можуть забрати понад 20% від загальної чисельності персоналу в одну тисячу осіб. Стільки підпадають під критерії", - цитуються слова топ-менеджера промислового підприємства, що працює на заході області.

Раніше повідомлялося, що РФ прагне у 2024 році набрати за контрактом 400 тисяч військових.

 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті