У Львові врятували єнота, який заліз на дерево

У Львові рятувальники зняли з дерева єнота, який туди перед тим туди заліз, 8 квітня. Відповідні відео розмістив Телеграм-канал "Львів. Новини. LEMBERG".

"Сьогодні у Львові врятували єнота, який заліз на дерево, – сказано в повідомленні. – На допомогу наляканій тварині прибули волонтери "Домівки врятованих тварин" та рятувальники".

Зазначається, що зараз тварина проходитиме карантин, а потім буде жити разом з іншими.

Раніше повідомлялось, що поліцейські у Києві врятували тримісячне цуценя, яке власниця била, поїла горілкою та морила голодом.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті