У "ДНР" дозволили оформляти і реєструвати нерухомість за українськими документами без перекладу на російську мову 

На окупованій території Донецької області дозволили оформляти і реєструвати нерухомість за українськими документами без перекладу на російську мову. Про це йдеться в повідомленні "управління Федеральної служби державної реєстрації, кадастру і картографії по ДНР".

Зазначається, що визнаються документи на нерухомість, оформлені до 5 жовтня 2022 року (до російської анексії - "ОстроВ") за законодавством "ДНР" або України. На їх підставі можна зареєструвати права на неї "за російськими нормами у спрощеному порядку".

Зокрема, технічний паспорт на нерухомість зразка "ДНР" і України буде підставою для державного кадастрового обліку до 1 січня 2025 року. Оформлення технічного плану зразка РФ для реєстрації прав на нерухомість не потрібне.

Крім того, документи українською мовою, оформлені до анексії Донецької області, приймаються "в споконвічному вигляді". Нотаріальне засвідчення перекладу або справжності підпису не потрібне.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті