У Чехії загальні витрати на українських біженців склали понад мільярд євро

У Чехії загальні витрати на українських біженців з початку розв`язаної росією війни склали 33,5 мільярди чеських крон (понад 1,2 мільярда євро). Про це повідомило Міністерство фінансів Чехії у Twitter, - пише "Європейська правда".

Найбільшими статтями витрат є соціальні виплати (майже 400 мільйонів євро), охорону здоров`я (майже 216 мільйонів євро) та виплати чеським громадянам і компаніям, які пропонували житло біженцям (майже 253 мільйони євро).

За даними відомства, близько 100 тисяч українських біженців почали працювати після прибуття до Чехії, тож вони повертають гроші в економіку країни.

Як повідомляє Ceskee noviny, з початку російського вторгнення в Україну Чехія надала тимчасовий прихисток близько 504 тисячам українських біженців, близько третини повернулися в Україну. 

Станом на 1 квітня в Чехії перебувало близько 325 тисяч українських біженців.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті