Деякі райони Німеччини більше не хочуть приймати біженців з України, бо "інтеграція всіх людей більше неможлива"

У Німеччині через надмірний рівень міграції деякі райони і муніципалітети заявили про обмеженя можливості з прийому нових біженців, зокрема й з України. Про це заявив президент Німецької асоціації районів (DLT) Рейнхард Загер, передає Еспресо з посиланням на Welt.

Зважаючи на постійний високий рівень міграції, округи Німеччини знову попереджають про надмірні вимоги.

"Кілька районів і муніципалітетів переповнені регулярною та нелегальною міграцією. Інтеграція всіх людей більше неможлива. Проблеми стають все більшими і більшими", – заявив Загер.

За його словами, саме тому райони більше не хочуть приймати біженців з України.

"При всій важливій солідарності з Україною, ми задаємося питанням, чи потрібно стільки людей з країни, яку атакує Росія, приїхати до нас", – додав він, зазначивши, що лише в районі Баден-Вюртемберзі проживає вдвічі більше українських біженців, ніж у всій Франції.

Натомість він запропонував українцям залишатись у безпечних місцях на заході України.

"Можливо, Польща також була б готова прийняти більше українських біженців, якби була підтримка з боку ЄС", - зауважив Загер.

Він розповів, що кількість шукачів притулку падає, але "справжньої зміни тенденції" не передбачити. Взимку цифри завжди знижувалися. Крім того, попри обіцянки федерального уряду, малоймовірно, що кількість депортацій істотно зросте.

"Осіннє оголошення канцлера Олафа Шольца про те, що держава "нарешті масово депортуватиме" людей, було нічим іншим, як заспокійливою пігулкою з гірким присмаком, оскільки вона не спрацювала", прокоментував президент DLT.

Від імені округів він закликав до "послідовного захисту кордонів Німеччини, доки зовнішні кордони ЄС є такими пористими", щоб запобігти в'їзду в країну мігрантам без перспективи захисту притулку. Він також запропонував "масштабні політичні дебати", зазначивши, що більше ніж 300 тис. людей на рік неможливо приймати.

"Необов’язково називати це верхньою межею, але опис виміру того, що є доступним, необхідний", - наголосив Загер.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті