У Брянській області надійшла команда підготувати школи до можливого розміщення військовослужбовців ЗС РФ і не ставити зайвих питань

У Брянській області РФ директорам шкіл доручили підготувати навчальні заклади до можливого розміщення військовослужбовців ЗС РФ. Про це повідомляють "Важные истории" з посиланням на аудіозапис, на якому начальниця управління освіти Брянського району Алла Азаркіна дає завдання директорам шкіл.

При цьому жодних питань педагоги ставити не повинні – вони мають просто прийняти указівку до виконання.

"МНС приїде, подивиться з метою, у разі надзвичайної ситуації, розміщення військових на базі цих шкіл. Будьте готовими для того, щоб показати освітню установу, не ставлячи жодних питань. Попередньо буде дзвінок нам, і ми вас також інформуватимемо", – інструктує директорів чиновниця.

Вчителі та керівництво питань не ставлять, але повідомляють, що школи вже перевіряються на відповідність нормам безпеки. "У нас близько 70 людей хочуть розмістити. Вже приїжджали, дивилися душ та інші умови", - розповів один із місцевих мешканців.

Школи, які доручили підготувати до розміщення військових, працюють у очному режимі. Як діти навчатимуться, якщо військових там розмістять, невідомо.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті