Російські блогери визнають, що нічний удар ЗСУ по аеродромах у Луганську і Бердянську - найсерйозніший "за весь час СВО"

Російські блогери визнають, що нічний удар ЗСУ по аеродромах у Луганську та Бердянську - найсерйозніший "за весь час СВО". Про це, зокрема, пише автор Телеграм-каналу "Fighterbomber".

"Ранок не добрий. Хохли вночі завдали удару ракетами ATACMS по нашому аеродрому, на якому базувалася Армійська Авіація. Один із найсерйозніших ударів за весь час СВО. Якщо не найсерйозніший. Є втрати і в людях, і в техніці", - пише він.

Fighterbomber не уточнює про який саме аеродром ідеться.  

Раніше Управління стратегічних комунікацій ЗСУ повідомило, що в ніч на 17 жовтня ЗСУ завдали ударів по гелікоптерах і обладнанні аеродромів російських окупаційних військ поблизу захоплених Луганська і Бердянська. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті