Доля розбійника: Пригожин завербував у колонії, Путін дав орден, депутат організував похорон

Депутат міської думи Кам'янська-Уральська Свердловської області допоміг організувати похорон небезпечного злочинця, якій був незаконно звільнений з колонії та загинув в Україні у складі ПВК "Вагнера". Про це пишуть єкатеринбурзькі ЗМІ.

Сергія Назаренка було засуджено у 2019 році за розбій в особливо великому розмірі та відбував покарання в колонії особливого режиму. (Особливий режим - найвища міра кримінального покарання в РФ з максимально жорсткими умовами утримання - "ОстроВ")

За словами учасників похоронної церемонії, до колонії приїхав Євген Пригожин. Після цього особливо небезпечного злочинці звільнили з-під варти та відправили воювати до України.

"Сергія забрали, коли Пригожин відвідував колонії. У вересні його відвезли з колонії особливого режиму в Кіровській області, де Назаренко відбував покарання. Вирішив, що поїде на спецоперацію як боєць ПВК", - розповів депутат Олександр Кукарін, який взяв на себе турботи про похорон розбійника.

Загибель найманця ПВК "Вагнера" максимально героїзували - його посмертно нагородили орденом Мужності, а піп, який його відспівував, заявив, що не можна докоряти карного злочинця за скоєні раніше тяжкі злочини.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті