Путін заявив, що ПВК "Вагнер" придумали журналісти, працювала вона "кострубато", але гроші найманці отримували готівкою

Російський диктатор Володимир Путін укотре заявив, що ніякої ПВК "Вагнер" у Росії юридично не існує. Цю заяву він зробив на засіданні так званого міжнародного дискусійного клубу "Валдай", - пишуть російські ЗМІ.

Путін заявив, що назва ПВК "Вагнер" - це "журналістське найменування", зазначивши, що юридично такої структури немає. У Росії, за його словами, немає єдиної думки, чи потрібні такі формування, як приватні військові компанії. 

Досвід ПВК "Вагнер" господар Кремля назвав "кострубатим", тому що він не був заснований на законі. 

Але найбільше Путіна здивувало, що в ПВК "Вагнер" платили готівкою. "Це і моя вина", - зробив вигляд, що визнає свою провину.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті