Командир "Ахмата" розповів, що колишні "вагнерівці" масово вступають у чеченський спецназ 

Колишні співробітники ПВК "Вагнер" нібито масово переходять у підрозділи спецпризначенців "Ахмат" і прибувають у зону СВО. Про це розповів командир "Ахмата" Алаудінов, - пишуть російські ЗМІ.

"Вони й раніше переходили до мене - "енна" кількість бійців, періодично. А зараз... у нас пішло масове поповнення з бійців "Вагнер". Зараз вони пішли в різні загони. Виходить, що колишні командири заходять, і з ними ж потихеньку заходять їхні бійці", - заявив Алаудінов.

Раніше повідомлялося, що зброю і бронетехніку ПВК "Вагнер" передали чеченському управлінню Росгвардії.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті