До виконавиці гімну найманцям ПВК "Вагнер" Віки Циганової прийшли з обшуком. Чоловік співачки в істериці 

До виконавиці гімну найманцям ПВК "Вагнер" Віки Циганової прийшли з обшуком. Повідомлення про це з'явилося на сайті російської співачки 

Чоловік співачки Вадим Циганов опублікував істеричне відео, в якому просить про допомогу. 

"Прийшли з обшуком. Шукають. Настукала Собчак. Допоможіть. Телефонуйте скоріше", - йдеться у підписаному ролику. Нещодавно Циганова з чоловіком дали інтерв'ю Юрію Дудю. Після цього блогера вимагали покарати за "дискредитацію" ЗС РФ.

"Не розумію, в якому всесвіті імена Собчак і Циганової стоять поруч, щоб я витрачала хоча б хвилину свого часу на те, щоб на вас стукати", - відреагувала на пост про обшук і свою в ньому роль Ксенія Собчак. 

Як повідомлялося раніше, колись популярна російська співачка Віка Циганова виконала патетичну пісню про ПВК "Вагнер".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті